Prekių katalogas

Pristatymo sąlygos (klausymai – atsakymai)

 • 1. Kokia pristatymo kainą?
  Jeigu Jūsų užsakymo suma yra 75€ arba daugiau, pristatymas Jums nieko nekainuos. Pristatysime Jums prekes nemokamai per Omniva paštomatą (pateikiant užsakymą – pasirinkite Jums patogiausia Omnivos paštomato adresą).
  Jeigu Jūsų užsakymas nesiekia 50€, tokiu atveju Jus galėsite išsirinkti kokių būdų norite gauti siuntą, nuo to priklausys pristatymo kaina.
  Galimi pristatymo būdai: Per Omniva paštomatą – 3€
                                         Per DPD paštomatą – 3€
                                         Per LP Express paštomatą - 3€
                                         Per DPD kurjerį - 6€
  2. Koks pristatymo terminas?
  Jūsų užsakymas bus pradėtas ruošti iškart po apmokėjimo ir išsiustas ne vėliau kaip per 1 darbo dieną (jeigu užsakytos prekes yra sandėlyje, kitokių atveju mes Jus informuosime). Jeigu pateiksite užsakymą iki 12:00 val. – išsiųsime ji tą pačią dieną (išskyrus pirmadienį). Siunčiant per DPD ir LP Express – užsakymą gausite per 1-2 darbo dienas, per Omniva paštomatą – užsakymo terminas 1-3 darbo dienos. Jeigu norite gauti užsakymą skubiai (tą pačią dieną) – susisiekite su mumis per el. paštą (auto.prieziura007gmail.com) arba telefonų (+37067463686) – pasistengsime pristatyti Jums užsakymą kuo greičiau (tik Vilniuje!).
  3. Ar galimas pristatymas į kitas šalis (ne Lietuva)?
  Taip, užsakymą galime pristatyti į bet kokia šalį. Pristatymo kainą ir terminas bus skaičiuojami atskirai, kreipkitės į mūsų informaciją (auto.prieziura007gmail.com arba +37067463686).
  4. Svarbi informaciją!!!
  Aukščiau nurodytos pristatymo sąlygos galioja užsakant prekes į bet kuri Lietuvos kraštą išskyrus Kuršių Neriją. Pristatymo kainą į Kuršių Neriją - 34€ (tik per DPD ar Omniva kurjerį).
  Šventinių laikotarpių pristatymo laikas gali keistis.
  Jeigu prekės nėra sandėlyje – pristatymo laikas gali būti prailgintas, tokių atvejų mes Jus informuosime. Bet kurio klausymų kreipkitės į informaciją el. paštų auto.prieziura007gmail.com arba telefonų +37067463686.
  Pasirinkus pristatymą kurjerių – užsakymas bus pristatytas prie pat Jūsų namų ar biuro durų, Jūsų pasirinktų adresų. Pristatymo dieną kurjeris su Jumis susisieks dėl pristatymo laiko.