Prekių katalogas

Garantijos ir grąžinimas

 • Labai svarbų turėti pasitikėjimą ten, kur pirksite priežiūros priemonės savo mylimam automobiliui, tad mes (AutoLife parduotuvės vadovai) garantuojame Jums, mieli pirkėjai, kad Jūsų įsigytos prekes AutoLife parduotuvėje yra kokybiškos ir atitinka visus reikalavimus. Garantuojame, kad alyvos yra atvežamos tiesiai iš gamintojų, bei jų Lietuvoje oficialių atstovų, tad galite neabejoti, kad nupirksite originalia alyvą, o ne pilstyta „garaže“. Visos alyvos, kurias rasite AutoLife parduotuvėje atitinka visas specifikacijas pažymėtas ant bakelio ir nurodytas aprašyme. Garantuojame, kad visą pateikta informaciją apie prekes yra pagrista ir teisinga, o ne paimta iš oro.
  Atkreipiame dėmesį, kad visas nekokybiškas ar tiesiog Jums netinkamas prekes galite grąžinti arba pakeisti per 14 dienų laikantis priekių grąžinimo taisyklės ir instrukciją.
  1. Prekių grąžinimo taisyklės:
  1.1. Pirkėjas turi teisė grąžinti arba pakeisti bet kuria nepažeistą prekę (išskyrus akumuliatorius) per 14 dienų nuo užsakymo dienos.
  1.2. Grąžinama prekė turi būti nepažeista, tai reiškia nebuvo naudojama, nesugadinta prekė ir pakuotė (jei ji buvo), išsaugotos jos vartojamosios savybės bei nepraradusi prekinės išvaizdos.
  1.3. Jeigu reikės, pirkėjas turi pateikti pirkimą įrodantį kvitą (sąskaitą atsūsta Jums el. paštų).
  1.4. Jeigu prekes nėra brokuotos, o pirkėjas pageidauja gražinti (pakeisti) prekę dėl kitų priežasčių, tokių atvejų grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas (pagal siuntimo paslaugų kainininką).
  1.5. Jeigu prekę gavote brokuota ar neatitinkančia aprašymų ir norite ją grąžinti (pakeisti) – mes apmokėsime visas siuntimo išlaidas (tik įrodžius, kad prekė tikrai neatitinka reikalavimų!).
  1.6. Po prekes grąžinimo, per 7 dienas grąžinsime Jums pinigus į Jūsų banko sąskaitą, per kuria buvo atliktas mokėjimas įsigyjant prekes.
  1.7. Svarbų! Elektrines prekės (akumuliatoriai) nekeičiamos ir negrąžinamos, todėl prieš perkant gerai pažiūrėkite ar Jums tinka akumuliatoriaus dydis ir savybes. Akumuliatoriams suteikiama dvejų metų garantiją. Akumuliatoriaus garantinį taloną gausite kartų su akumuliatoriumi.
  2. Grąžinimo instrukciją. Ką daryti jei gavote brokuota prekę ar dėl kitų priežasčių norite ja grąžinti (pakeisti)?
  2.1. Visų pirmą susisiekite su mumis, tai galite atlikti el. paštą (info@auto-life.lt) arba telefonų (+37067463686).
  2.2. Norint grąžinti brokuota ar tiesiog Jums netinkančia prekę, prašysime Jūsų atsiusti mums į el. paštą prekės nuotrauką ir nurodyti dėl kokios priežasties norite atlikti gražinimą (keitimą). Tai darome tam, kad pagerinti parduodamu prekių kokybę ir, kad toks atvejis nepasikartotu. Atsakysime Jums per 24 val.
  2.3. Jeigu esate iš Vilniaus, galima susitarti ir grąžinti (pakeisti) prekes tiesiai pas mus, dėl to taip pat teiraukitės el. paštų (info@auto-life.lt) arba telefonų (+37067463686).
  2.4. Grąžinimo rekvizitai: Gavėjas: Pavel Gračiov
                                             Adresas: Polocko g. 11-6, Vilnius, LT-01204
                                             Tel.: +37067463686

  P.S. Mes visada esame už klientą, tad stengiamės atlikti grąžinimo ar keitimo paslaugą kuo greičiau ir lengviau. Jeigu nežinote kiek tiksliai prireiks medžiagų (priemonių) automobilio tvarkymo darbams, galite neabejodami nupirkti daugiau priemonių, o kas liks nepanaudota galėsite be problemų grąžinti mums per 14 dienų nuo prekių gavimo datos. Kaip tai padaryti ir kokios gražinimo taisyklės rasite aukščiau nurodytame aprašyme.