Prekių katalogas

Apie mus

 • AutoLife – Specializuota, plataus asortimento, automobilio priežiūros reikmenų parduotuvė.
  Mūsų misija – sutiekti pirkėjams platų kokybišku produktu pasirinkimą jų automobiliams už prieinama kainą su greitu pristatymų.
  Mūsų vizija – užsitarnauti kuo daugiau klientų pasitikėjimą ir tapti nepakeičiama internetinę parduotuvę kiekvieno auto-mylėtojo gyvenime.
  Mūsu vertybės – siekiame, kad kiekvienas mūsu klientas būtų laimingas, o patikimas automobilis Jūsų laimės garantija.
  Mes rūpinamės Jūsų automobilio būkle, tad siūlome Jums automobilio priežiūros reikmenys ir priemones ne tik išoriniam grožiui palaikyti, bet ir prižiūrėti automobilį iš vidaus. Parduotuvė skirta absoliučiai visiems auto-mylėtojams: kaip mėgėjams taip ir profesionalams. Kiekvienas, nepriklausomai nuo lyties, amžiaus ir žinių, galės rasti prekes savo automobiliui pagal poreikį ir pageidavimą. AutoLife parduotuvėje galėsite rasti viską, ko prireiks prižiūrėti Jūsų automobilį: alyvas, automobilio filtrus, dažus ir dažymo priemones, poliravimo pastas ir priemones, oro gaiviklius, priedus automobiliui, profesionalią chemiją ir dar daugybę skirtingu smulkmenų. Galėsite rinktis iš daugelių garsių gamintojų, tokiu kaip: Castrol, Elf, Total, Mannol, Mobil, Xado, Bosch, Mann Filter, Knecht (Mahle), Filtron, Motip, Multona, WD-40, Abro, K2, Body, Wunder-Baum, Imao, AD ir t.t.
  Pasirūpinkite savo automobiliu, o jis bus Jums dėkingas. Padovanokite jam ilgą ir laimingą gyvenimą, o mes Jums padėsime tai padaryti!
  P.S. Nežinote ar negalite apsispręsti kokia alyva tinka Jūsų automobiliui? Kur ieškoti automobilio dažų kodą? Koks akumuliatorius reikalingas Jūsų automobilio variklio paleidimui? Rašykite mums ir mes atsakysime į visus Jūsų klausimus, padėsime išsklaidyti mitus ir abejones.
  Taip pat siuskite mums savo pastabas ir siūlymus parduotuvės gerinimui, busime laimingi tobulėti Jūsų dėka.